top of page

Макаронні вироби

Макарони – одна з найпопулярніших страв у нашій країні. Вони прості в приготуванні, поживні, а при додаванні лише декількох інгредієнтів їх можна перетворити на справжній кулінарний шедевр. Проте найбільшу популярність вони мають на своїй історичній батьківщині - Італії. Саме в цій країні вирощується пшениця твердих сортів, з якої потім виробляють найсмачніші макаронні вироби.

Сьогодні існує кілька сотень видів макаронів, зокрема спагетті, які обожнює кожна друга людина. Їхній асортимент регулярно поповнюється новими формами та видами.

Українська компанія УКР-ПРОДУКТ пропонує замовити якісні макаронні вироби за доступними цінами. Ми цінуємо кожного клієнта, тому співпрацюємо з кращими виробниками та постачальниками продуктів. Суворо дотримуємось умов зберігання та термінів реалізації товарів. Замовляючи бакалійну продукцію на сайті нашої компанії, ви можете бути впевнені в її відмінній якості та свіжості.

Смачні та вигідні макарони

Завдяки прийнятній вартості, багатому асортименту та приємному смаку, макаронні вироби користуються шаленим попитом. Вони можуть виготовлятися з твердих і м'яких сортів пшениці або з пшеничного борошна.

Різноманіття форм макаронів (довгі, короткі, фігурні) дає змогу виконувати сотні кулінарних експериментів, готуючи смачні перші та другі страви, запіканки, лазаньї, гарніри до м'яса. Головна перевага макаронних виробів полягає в тому, що вони підходять як для повсякденного вживання, так і для приготування вишуканої страви.