top of page

Овочі

Овочі — обов'язкова частина харчування кожної людини. Вони містять велику кількість корисних елементів і мінералів, які необхідні організму. Також не варто забувати про клітковину, яка добре впливає на шлунок і кишківник.

Достатня кількість овочів допоможе підтримувати фігуру, боротись із зайвою вагою, покращити роботу серця та судин, стимулювати мозок. Свіжа їжа піднімає настрій і покращує самопочуття. Тому варто не забувати про свіжі овочі та регулярно радувати себе салатами, свіжими огірками чи помідорами.

Великий вибір свіжих овочів на будь-який смак

Регулярне споживання овочів допоможе підтримувати баланс вітамінів в організмі. Це дуже важливо для дорослих і дітей, особливо коли йдеться про корисні сезонні овочі. Наприклад, кабачки показані при проблемах із тиском, морква корисна для щитовидної залози, а буряк добре впливає на стан печінки.

Картопля — улюблений овоч людей незалежно від сезону. З неї можна приготувати гарнір, суп чи борщ, зробити запіканку чи пиріжки. Багато хто оминає цей продукт, бо він нібито шкідливий. Насправді картопля містить велику кількість вітамінів групи B і корисна для серця та судин.

Влітку великий попит мають помідори та огірки. Простий салат із них стане чудовим доповненням до будь-якого обіду чи вечері. Огірки допомагають підтримувати баланс води в організмі та сприяють виведенню набряків. Також вони зменшують йм