svojstva-sahara

Ціни на цукор-сирець в країнах СНД. Свіжа аналітика.

За даними аналітичної служби Євразійської цукрової асоціації, в жовтні поточного року в країни СНД буде імпортовано близько 125 тис. т цукру-сирцю.

Про це передає Союзроссахар.

На минулих вихідних в порту Новоросійськ почалося вивантаження 28 тис. т цукру-сирцю, закупленого Таразським цукровим заводом (Казахстан). У період червень-липень завод вже переробив 55 тис. т цукру-сирцю, який був імпортований в рамках пільг, наданих при приєднанні Республіки до СОТ. За оцінкою Євразійської цукрової асоціації, собівартість виробництва білого цукру з вищевказаного цукру-сирцю оцінюється в 490 дол./т без ПДВ.

До кінця жовтня очікується надходження 31 тис. т цукру-сирцю в порт Поті для переробки на Ахурянському цукровому заводі (Вірменія) і 33 тис. т цукру-сирцю для переробки на Ангренському цукровому заводі (Узбекистан). Собівартість виробництва білого цукру з цукру-сирцю на цих заводах оцінюється в 475 дол./т і 520 дол./т без ПДВ відповідно.

На початку жовтня 28 тис. т цукру-сирцю вже надійшло на Імішлінський цукровий завод (Азербайджан), виробництво білого цукру з якого почнеться після завершення виробництва цукру з цукрових буряків. Обсяг виробництва бурякового цукру в поточному році в Азербайджані може скласти до 40 тис. т.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Категории